Jaki wosk na auto?

0
87

Jesteś amatorem lśniących aut i właśnie zastanawiasz się, jaki wosk na auto wybrać? Zapoznaj się z naszym artykułem, a dowiesz się, jakie są rodzaje wosku i który wosk stosować w okresie zimy. Wybierz ten produkt, który pomoże Ci zadbać o Twoje auto. 

Wosk w płynie to pierwszy na liście produkt zalecany osobom, które chcą uzyskać szybki efekt. Już w kilka chwil po zastosowaniu wpływa na efektowne odświeżenie koloru. Auto wówczas wygląda, jakby jego kolor był intensywniejszy. Wosk w płynie nadaje również karoserii blasku. Wosk ten chroni samochód przed zabrudzeniami, deszczem, śniegiem czy promieniowaniem ultrafioletowym. 

Wosk w formie mleczka to kolejna propozycja wśród tego rodzaju produktów. Gwarantuje długotrwałą ochronę, ale jego aplikacja może sprawiać pewne trudności. Tego typu wosk zapewnia piękny wygląd karoserii. Zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami, kurzem, pyłem i czynnikami atmosferycznymi. 

Wosk w formie twardej pasty wymaga znacznie większej wprawy w aplikacji. Jeżeli pasta zostanie niewłaściwie zastosowana, na karoserii mogą pojawić się smugi. Wosk ten jest gęsty, a co za tym idzie, tworzy twardą i trwałą ochronę karoserii przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. 

W okresie zimy sprawdzi się naturalny wosk lub wosk syntetyczny w formie twardej pasty. Wahania temperatur, sól, deszcz, śnieg, błoto pośniegowe, promienie ultrafioletowe – wszystko to negatywnie wpływa na stan karoserii. Taki wosk może ja zabezpieczyć. 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ